İsrailin vahşi saldırısını kınıyoruz

             İsrail’i ve destekçisi emperyalistleri kınıyoruz!...


Yeni yıla birkaç gün kala İsrail’in Gazze Şeridi’nde gerçekleştirdiği katliamda ölen Filistinlilerin sayısı 310 yaralananların sayısı ise 1500 lere ulaşmıştır.. Gazze tüm dünyanın gözleri önünde bombalarla yakılıp yıkılıyor. Emperyalistler, her zaman olduğu gibi, yine bir blok halinde saldırısının arkasındadırlar. Çünkü İsrail onlar adına saldırmaktadır. Onlar adına, dünya emperyalizmin iradesi önünde boyun eğmeyi dayatmaktadır.


Kırk yıldır olduğu gibi yine, seyreden bir Avrupa, bir araya gelemeyen Arap dünyası oyunu sahnede. İsrail ve destekçisi ABD karşısında bir kez daha Filistin halkı yalnız, barıştan uzak, kendi topraklarında köle, göçmen, yoksul ve umutsuz bırakılmıştır.
     Eğitim-İş olarak; Mustafa Kemal’in önderliğinde  Türk ulusunun emperyalizme karşı ulusal kurtuluş mücadelesini başarıyla vererek mazlum uluslara önderlik yaptığını bir kez daha hatırlatır, İnsanlık dışı bu saldırıyı yapan İsrail ve destekçilerini kınıyor, tüm halkımızı Filistin halkının yanında birlik olmaya çağırıyoruz.


 

Editör : Mustafa_KAPLAN
Site: EĞİTİMİŞ ANTALYA ŞUBESİ
URL: http://www.antalyaegitimis.org.tryazdir.asp?bolum=532&katid=52